Kritéria pro přivýdělek z domova

By | Únor 5, 2019

Moje kritéria pro přivýdělek z domova

Zpočátku jsem hledala jakýkoliv přivýdělek, hlavně aby byl z domova. Nabídek však byly plné noviny i internet a poznala jsem, že existuje řada možností. A řadou nabídek že není potřeba se zabývat. Postupně jsem si stanovila kritéria pro přivýdělek z domova tak, aby mi práce vyhovovala.

Smysluplná práce

Tím chci říct, že se jako práce vydává kdeco, třeba různé klikání na reklamy nebo podobné blbosti, kterými by si člověk vydělal tisíc korun asi tak za sto let. Bylo mi jasné, že se budu muset zaškolit do různých činností, ale dávalo mi smysl, že budu vědět, co mám správně dělat. Práci, ne nějakou blbinu.

Lze si vydělat

Není účelem dělat práci, u které prosedím celý den a vydělám si 50 korun. Potřebovala jsem odměnu na úrovni. Normální peníze za normální počet hodin, které u práce strávím. Potřebovala jsem práci, která mi může dát minimálně průměrný příjem.

Odměny za splněný úkol

Nikdy jsem nebyla flákač, z původního zaměstnání jsem měla spíše tu zkušenost, že práce, která kolegyním zabere 8 hodin, tak já mám hotovou za 4 hodiny a zbytek pracovní doby musím předstírat práci. Dává mi smysl oceněný výsledek, nikoliv odsezené hodiny v práci. V životě jsem nejvíc nesnášela pevnou pracovní dobu, píchačky, přesně půlhodinu na oběd a když jdu s dítětem k lékaři, tak si ztracenou dobu napracovat. To už nikdy!

Práce mě nesmí nudit

Nejsem typ dělníka, který rád vykonává jen rutinní činnost a když padla, tak už na práci nemyslí. Ráda jsem kreativní, ráda se něco učím, dozvídám se nové věci, spoustu věcí mne zajímá. Ráda si po práci ještě studuju další věci, mluvím o práci s kolegy, mám nápady. Chci tedy přivýdělek z domova, který mi bude dávat další podněty.

Musí být prostor pro růst

Jedna strana mince je mít práci, zvládat ji a mít za to peníze. Druhá strana je stejně důležitá. Bude ta práce dlouhodobá? Každý se časem začne poohlížet po lepším. Povýšit nebo mít více peněz a větší zodpovědnosti, začít šéfovat oddělení. Chěla jsem mít stálou perspektivu, že je kam růst, že je možnost kdykoliv se poohlížet po nových metách a také jich dosahovat.

Přivýdělek z domova jsem nakonec objevila.

Kritéria pro přivýdělek z domova byla splněna. Opravdu funguje tak, že se celá práce dá dělat kompletně z domova. Již tak pracuji 15 let. Ve své online kanceláři si organizuji práci, z domova se spolupracovníci připojí přes internet k pravidelným poradám, z domova dnes přes telefon a internet můžeme dělat všechno.

Odměny jsou podle odvedené práce. Neříkám, že lenoch si vydělá, je potřeba pracovat, práce se načítá a příjmy rostou.

Kariérní růst je možný. Od začátku své práce se zabývám dalšími činnostmi, o kterých jsem si nemyslela, že je tak rychle zvládnu a že bych mohla takto kariérně růst. Normální máma od dětí dělá doma z kuchyně kariéru v mezinárodním obchodě. Tohle by mne na začátku vůbec nenapadlo 🙂 Teď mi to přijde úplně všední.

Nebojte se začít s něčím novým. Zahoďte předsudky a buďte otevření možnostem, které jdou kolem vás. Zvláště v tuto chvíli, kdy čtete tento článek.

Informujte se nezávazně, jaký můžete mít přivýdělek z domova a časem z něj mít novou kariéru.

Sledujte mne na Facebooku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *