Kvadrant M

By | Srpen 24, 2019

Když se mi poprvé dostala do ruky knížka Cashflow kvadrant od Roberta Kiyosakiho, dávalo mi smysl, že setrvávat na levé straně kvadrantu není to nejlepší do budoucna. Líbilo se mi dostat se na pravou stranu kvadrantu.

Jak se stát majitelem firmy? Okamžitě začít pracovat v síťovém marketingu a jste majitelem firmy.

No jo, jenže můj názor na víceúrovňový marketing byl dán mojí výchovou a názorem v rodině. Důležité je učit se. Důležité je mít zaměstnání. To budeš jako nějaká prodavačka, na to jsi nemusela studovat….

Ale co s tím, když po mnoha letech studia vyděláváte podprůměrný plat, po pár letech praxe vyděláváte stále podprůměrný plat. Kde jsou sakra ta zaměstnání, která ten průměrný plat tak zvedají? Jsou to vůbec zaměstnání?

Nechci mít stále podprůměrný plat.

Proč vidím, že lidé s akademickými i vědeckými tituly pracují ve firmách síťového marketingu? Také roky studovali architekturu, práva nebo medicínu a skončili jako prodavači? Byl to pro mne nesoulad, který jsem chtěla pochopit.

Proto jsem začala pracovat v síťovém marketingu navzdory svým předsudkům. Hned od začátku jsem zjistila, jak mé předsudky byly naprosto hloupé. Zaujala mne možnost osobního růstu, spousty marketinkových školení, školení osobního rozvoje. Věci, které mne zajímaly už dříve, ale v zaměstnání nebyla mpžnost, jak je uplatnit. A nějaký osobnostní růst příliš nehrozil. Finanční růst také ne.

Tak jsem zůstala.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *