Možnost spolupráce

Pomohu vám rozběhnout vlastní podnikání s využitím internetu a sociálních sítí. V rámci našeho projektu se zabýváme maloobchodem i velkoobchodem, obsluhou našeho internetového obchodu, poskytováním informací a poradenství, marketinkem, vedením pracovního týmu atd.

Kde konkrétně se můžete uplatnit, jaká by byla náplň Vaší činnosti, časová a technická náročnost, atd. – to vše vyplyne až za dalšího kroku – výběrového procesu, kdy samozřejmě zohledníme Vaše zkušenosti, schopnosti, časové možnosti, atd. 

Zázemí pracovního projektu

Celý pracovní projekt využívá aktuální trendy a moderní metody práce a komunikace.

Internet, online marketing, atraktivní marketing na sociálních sítích, wellness obor a možnost pracovat odkudkoliv (třeba z domova).

Zázemí pracovního projektu

Celý pracovní projekt využívá aktuální trendy a moderní metody práce a komunikace.

Internet, online marketing, atraktivní marketing na sociálních sítích, wellness obor a možnost pracovat odkudkoliv (třeba z domova). 

Základ našeho úspěšného růstu je právě atraktivní marketing, díky kterému se naše zboží dostane k zákazníkům.

Pro každého nového spolupracovníka je připravena virtuální kancelář s celým zázemím a sada profesionálních webových stránek včetně e-shopu. Samozřejmostí je zaškolení. Máme propracovaný systém zaškolení a podpory po odborné i pracovní stránce. Zaškolíme si vás pro všechny úrovně uplatnění. Také zde budete mít člověka, který Vás bude mít na starosti a celým systémem Vás krok za krokem provede.

Obor, ve kterém pracujeme

Obor wellness, ve kterém pracujeme, zahrnuje prevenci, kondici, zdraví a výživu – a je to obor, který dnes patří k nejziskovějším a nejperspektivnějším oborům na celém světě.

Z obchodního hlediska – náš marketink je zaměřen na vedení klientů ke zdravému životnímu stylu a zlepšení stravovacích návyků, a to jak z běžné stravy, tak pomocí zdravých a funkčních potravin, které jejich stravování zásadně obohatí.

Široký sortiment produktů, se kterým pracujeme, zahrnuje několik řad či značek, např. jsou to stravovací plány pro zdravou a bezpečnou regulaci váhy, produkty pro detoxikaci organismu, produkty sportovní výživy používané fanoušky fitness a rekreačními i vrcholovými sportovci, produkty cílené výživy zaměřené na prevenci, kondici a zdraví a také produkty osobní péče a péče o pleť.

 

Jste vhodný uchazeč?

  • Chcete se učit novým věcem a líbí se vám, když můžete stále růst (osobnostně i finančně)
  • Máte dobrou znalost práce na PC a internetu, baví vás soc. sítě a chcete svoje dovednosti dále rozvíjet
  • Máte VŠ vzdělání nebo SŠ s maturitou a 5 let praxe (chci pracovat s těmi z vás, co už mají nějakou zkušenost na pracovním trhu a nepředstavují si život příliš jednoduše)
  • Jste samostatní a zodpovědní, protože v podnikání budete sami za sebe a zodpovídat za splnění nebo nesplnění úkolů budete jen sobě.
  • Je vám jasné, že žádný učený z nebe nespadl a i vy budete potřebovat pár měsíců, než do všeho proniknete. Začít podnikat není jako letní brigáda na dva týdny, ale dlouhodobý proces
  • Jste odhodlaní a motivování něco ve svém životě změnit k lepšímu.
Podnikání při zaměstnání

Podrobné informace obdržíte následovně:

Vyplňte kontaktní formulář a zařaďte se mezi ty, kteří pro splnění svých snů chtějí něco udělat

Obdržíte online materiály (link na webinář + online brožuru, z nich se dozvíte, jak přesně pracujeme) a hned si také ověříte, jak celé online vzdělávací zázemí u nás funguje.

Po prostudování materiálů bude následovat zodpovězení dotazů a konkrétní naplánování vašeho startu.

To už budete mít představu, v jakém rozsahu se budete chtít zapojit a budeme se domlouvat hlavně „technicky“ co a jak.

* povinné položky

S postupem let jsem stále nadšenější z možností, které současná doba dává. Moderní technologie, efektivní komunikace i naladění společnosti na zdravý životní styl … Všechno pracuje pro vás 24 hodin, 7 dní v týdnu.