Možnost spolupráce

Pomohu vám rozběhnout vlastní podnikání s využitím internetu a sociálních sítí.

Jste vhodný uchazeč?

  • Chcete se učit novým věcem a líbí se vám, když můžete stále růst (osobnostně i finančně)
  • Máte dobrou znalost práce na PC a internetu a chcete svoje dovednosti dále rozvíjet
  • Máte VŠ vzdělání nebo SŠ s maturitou a 5 let praxe (prostě do týmu potřebuji lidi, co už mají nějakou zkušenost na pracovním trhu a nepředstavují si život jako Hurvínek válku)
  • Jste samostatní a zodpovědní, protože v podnikání budete sami za sebe a zodpovídat za splnění nebo nesplnění úkolů budete jen sobě.
  • Je vám jasné, že žádný učený z nebe nespadl a i vy budete potřebovat pár měsíců, než do všeho proniknete. Začít podnikat není jako letní brigáda na dva týdny, ale dlouhodobý proces
  • Jste odhodláni a motivování něco ve svém životě změnit k lepšímu.

Možná jste na tom podobně jako dříve já

Sama jsem hledala před několika lety přivýdělek, který by mi postupně mohl nahradit stávající zaměstnání. Věděla jsem, že v zaměstnání nemám jistotu, sama jsem se ocitla v situaci, kdy bylo zrušeno moje pracovní místo, na které jsem vyhrála rok předtím konkurz. Uvědomila jsem si, že v zaměstnání jistota není. A když přijde situace, že nemůžete sedět v práci od rána do večera a nebo dojíždět, je situace ještě horší. Opravdu jsem snila o práci, kterou bych mohla kompletně dělat z domova. Když jsem objevila možnost, jak si celou práci organizovat z domova a zároveň možnost mít vlastní podnikání a být sama svým šéfem, byla jsem nadšená. V té době jsem o podnikání nevěděla téměř nic, ale věděla jsem, že podnikání z domu může být cesta, jak vydělat potřebné peníze. Práci si umím zorganizovat, umím si hlídat termíny a úkoly dokončit. Věděla jsem ze zaměstnání, že zvládnu udělat za 3 hodiny práci, která kolegyním tehdy trvala celých 8 hodin a ještě si stěžovaly, jak toho mají moc. Proto mi bylo jasné, že když budu placená za odvedenou práci namísto hodinové sazby, mohu si vydělat. Zároveň pracovat o to kratší dobu a mít více času na rodinu. V současnosti 90% práce řeším z domova. Několik let jsem pracovala kompletně z domova, všechno jsem řešila po telefonu, internetu, mailu. Později jsem si zřídila i kancelář, která fungovala 6 let. Od roku 2019 kompletně zase pracuji jen na dálku. Online marketing, komunikace přes sociální sítě je aktuálním trendem a prostě je nutné být tam, kde jsou naši zákazníci.