Přivýdělek při zaměstnání s možností práce z domova

By | Únor 5, 2019

Potřebujete přivýdělek při zaměstnání protože vám chybí další příjem nebo chcete začít s něčím novým? 

Chcete mít do budoucna jistotu, že pokud přijdete o práci, budete mít v záloze přivýdělek při zaměstnání, který můžete jednoduše rozšířit

Zajímá vás, jak si vybudovat při zaměstnání vlastní podnikání a podnikat zpočátku na přivýdělek? 

Máte zájem získat pasivní příjem? 

Máte nějaký volný čas a chcete ho zpeněžit a začít s něčím smysluplným?

Takže studujte tyto stránky, zjistěte si možnosti a případně se můžete nezávazně informovat o činnosti, která mi již téměř 15 let generuje extra příjmy. Zde se jedná o dlouhodobý přivýdělek. Pokud hledáte pouze krátkodobou aktivitu, tak toto není pro vás zcela vhodné.

Můj přivýdělek při zaměstnání

Přivydělávám si z domova již dlouhou dobu. Svoje zaměstnání nechci opustit, mám určitou odbornost, dlouhé roky jsem studovala a nechci ztratit praxi ani kontakty z oboru. Vedu studenty, píši odborné posudky, občas jsem oslovena jako odborník jinými firmami. Můj obor, který jsem dostudovala při dětech i zaměstnání, mne baví, přestože příjem mám jen průměrný. Potřebovala jsem trvale zvýšit svůj příjem, když jsem se ocitla jako samoživitelka. Jednorázový přivýdělek moji situaci dlouhodobě neřešil, docházet pravidelně do dalšího zaměstnámí by znamenalo vůbec celý den nevidět své děti či si dokonce platit nějaké hlídání. 

Našla jsem možnost jak mít přívýdělek při zaměstnání z domova a takto si zajistit seriózní dlouhodobý extra příjem i možnost budoucí kariéry, kdyby současné zaměstnání skončilo. Pro mne je důležité, že nemusím volit mezi rodinou a kariérou. Rozhodnutí věnovat se práci z domova je také o budování pasivního příjmu. Do důchodu mám ještě daleko, ale čas uteče a pasivní příjem k důchodu bude také potřebný. Výhodu pasivního příjmu vám žádné běžné zaměstnání nenabídne.

Hledala jsem vyloženě přivýdělek při zaměstnání, který mohu dělat odkudkoliv. Hledala jsem časovou svobodu. Umím si práci zorganizovat, nepotřebuji mít neustále za zády někoho, kdo by mne kontroloval. Vyhovuje mi volná pracovní doba. Vyhovuje mi kontkat s rodinou. Pracuji bez stresu. V životě mi největší stres přinášela pevná pracovní doba a šéf ve vedlejší kanceláři. A nyní? Když mne děti potřebují, jsem jim k dispozici. Když jsou nemocné, nemusím to nijak řešit, když mám přivýdělek z domova. Protože pracuji podle toho, jak si sama rozvrhnu, práci dělám efektivněji, určitě neprosedím u pracovního stolu mnoho hodin, jako bych musela v běžné práci. 

Chcete také mít přivýdělek při zaměstnání a budovat si pasivní příjem do budoucna? Informujte se.

Chcete být v obraze? Sledujte náš facebook.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *